6°C
Lietuva Klaipėda Kauno g.

Surask save

Įkelkite nuotrauką

Jaukiame ir elegantiškame grožio salone siūlome profesionalias konsultacijas ir paslaugų įvairovę. Mūsų filosofija – moters individualumas. Remiantis pasaulyje pripažinta spalvų testavimo sistema, Jums parinksime labiausiai tinkančią plaukų, makiažo ir rūbų spalvą.

Telefonas:

8 609 94430

Tinklalapis:

www.surasksave.lt

Apsilankė

3

Rekomenduoja

8

Pasiūlyk tapti mėnesio įmone

0
4.10
Bendras įvertinimas
2.86

Kaina

4.13

Kokybė

4.63

Interjeras

4.29

Aptarnavimas

4.40

Atmosfera

Surask save - įvertinimo palyginimas

Klaipėda

#1 /48

Lietuva

#4 /512

6

vartotojų įvertinimai

Atsiliepimai

Virginija
2016-02-20 20:33

Ačiū meistrei Karinai

Nors nesu klaipėdietė,jau metus važinėju į Jūsų saloną.Prieš porą metų iš tamsiaplaukės virtau šviesiaplauke.Tai nebuvo lengva padaryti...Teko pakeisti porą gerai dirbančių kirpėjų...Meistrė Karina geriausiai mane suprato.Dabar esu patenkinta ir dažymu,ir kirpimu.Pagaliau ir vyras patenkintas...Dar labai vertinu malonų bendravimą ir poezijos tomelį ant žurnalinio staliuko...Ačiū meistrei Karinai už puikų darbą,sėkmės visam kolektyvui

0
0
Ačiū!!
Rena
2015-09-07 10:24

dėl šukuosenos

Kirpėjos Neringos darbas visiškai nuvylė. Ar kai kirpėja pradeda daryti šukuoseną nemato koks plaukas, ir kokią šukuoseną įmanoma padaryti ??? Ir dar pasako kad negarantuoja jog padaryta šukuosena laikys ??? Absurdas, pirmą kartą išgirdau tokį pasakymą. Ir dar kitas minusas, kad į saloną reikia ateiti jau išsiplovus galvą ? tikriausiai salonas taupo vandenį. Už tokį aptarnavimą dar ima tokius didelius pinigus, išvis pasityčiojimas iš klientų.

0
0
Ačiū!!
Ingrida
2015-03-06 14:47

Puiku

Labai esu dėkinga kosmetikei specialistei Linai. Jos dėka man nebereikia slėpti veido! Nuoširdžiai galiu rekomenduoti visiems. Išgydė senas problemas, kai galvojau,kad niekas nebegali padėti ir jos nebeatsinaujina. Aukščiausia kokybė ir labai maloni profesionalė! Taip pat teko lankytis pas meistrę Kariną. Taip pat tik geriausi atsiliepimai. Kokybė pranoksta kainą! Puiki spalva ir tinkantis kirpimas.

4
0
Ačiū!!
GINTARĖ
2015-01-23 16:44

NUOSTABUS SALONAS

Čia atėjusi, visada žinau, kad išeisiu nuostabiai atrodanti. AČIŪ ypač kirpėjai Neringai ir visažistei Audronei.

5
0
Ačiū!!
Rasa
2015-11-19 11:15

Dėl dažymo ir kirpimo

Ne kartą teko lankytis šioje kirpykloje, pas meistrę Liną ir Mildą.Deja kirpėja turi matyti ir jausti koks plaukas ir ką galima su juo daryti. Negirdi ką sako klientas, kerpa taip, kaip mokė, bet kartais reikia kirpti taip, kaip plaukas krenta.Jei sakai, kad galvoje pilna verpetų ir kad plaukai labai lėtai auga, reiškia kirpimą reikia tik formuoti, pakerpant minimaliai galiukus, o ne nukirpti iki vyriško kirpimo. Paskutinis kartas užmušė.Matyt meistrė Milda prieš tai buvo dažiusi su cheminiais dažais, nes kai sekanti kartą dažė su augaliniais dažais plaukai išvis nenusidažė.Ir dar nepatiko, kad pastoviai skambina ir perkėlinėja užsirašymo laiką, neva pas kirpėja tarpas.Susidarė nuomonė, kad kirpėjos neturi klientų ir jos pastoviai kirpykloje nedirba, ateina tik tada , kai kažkas užsirašo. Darbo dieną kirpykla visada tuščia, dirba tik viena kirpėja Karina.

0
0
Ačiū!!
Laura
2015-07-08 20:39

Vestuvinė šukuosena

Esu patenkinta savo plaukų stiliste - Milda. Šukuosena atlakaė fantastiškai, sukūrė tai, ko norėjau, maloniai bendravo.. laikas skriete praskriejo.. Tikrai siųlau šią meitrę.

1
0
Ačiū!!
Aušra
2015-02-24 03:21

viskas puikiai

Šiame salone viskas puiku: šaunios kirpėjos, labai geros abi manikiūristės. Maloni atmosfera, aptarnavimas. Atėjusi pailsiu, gerai praleidžiu laika ir išeinu visad pagražėjusi. Visoms rekomenduoju.

1
0
Ačiū!!
Įvertinimai Jūsų svetainėje
Nukopijuokite ir įdėkite kodą savo svetainės puslapiuose
Nuotraukos
Atnaujinkite įmonės informaciją nemokamai
Ar tai Jūsų įmonė?
Kad galėtumėte naudotis visomis svetainės funkcijomis, turite sutikti su slapukų naudojimu. Slapukai bus naudojami statistikai vesti, marketingo tikslams, įsiminti jūsų nustatymus svetainėje.Sutinku Skaityti daugiau