3°C
Lietuva Vilnius Arklių g.

UAB Autobanga

Įkelkite nuotrauką

Autobanga – gerai žinoma, bei daugiau nei 10 metų veikianti automobilių nuomos įmonė. Įvairių automobilių tipų, trumpalaikė bei ilgalaikė nuoma.

Telefonas:

852127777

Naudojasi

0

Rekomenduoja

0

Pasiūlyk tapti mėnesio įmone

0
3.00
Bendras įvertinimas
3.00

Bendras įvertinimas

UAB Autobanga - įvertinimo palyginimas

Vilnius

#18 /1124

Lietuva

#39 /3438

1

vartotojų įvertinimai

Atsiliepimai

Piktas klientas
2017-09-04 18:43

Visiškai suadini šventę

Patys blogiausi atsiliepimai apie šią įmonę. Visų pirma, vestuvėms išsinuomojom Mersedes Benz automobilį, o atvykus pasiimti automobilį paaiškėjo, kad būtent jo nėra, nors mašina buvo užsakyta prieš savaitę!!! Teko rinktis kitą automobilį, bet svarbiausia vestuvių šventė buvo sugadinta, nes fotosesijai buvo pasirinkę būtent Mersedes Benz. Neatsakingas elgesys, nepagarba klientui – dėl šių priežasčių niekam nerekomenduoju šios įmonės. Negana to, ant mašinos variklio dangčio buvo užsiklijuotos paprastos gėlytės ir jos neva apibraižė automobilio variklio dangtį. Įmonė nuskaičiavo nemažą sumą už stogo ir variklio poliravimą. Tik vėliau pradėjome domėtis ar mes pirmieji apgauti šios įmonės – pasirodo ne, internete pilna tokių atsiliepimų. Todėl dar kartą – jeigu nenorite susigadinti šventės ir patirti nuostolių – nesirinkitite AUTOBANGOS.

0
0
Ačiū!!
Įvertinimai Jūsų svetainėje
Nukopijuokite ir įdėkite kodą savo svetainės puslapiuose
Nuotraukos
Atnaujinkite įmonės informaciją nemokamai
Ar tai Jūsų įmonė?
Kad galėtumėte naudotis visomis svetainės funkcijomis, turite sutikti su slapukų naudojimu. Slapukai bus naudojami statistikai vesti, marketingo tikslams, įsiminti jūsų nustatymus svetainėje.Sutinku Skaityti daugiau