2°C
Lietuva Vilnius Kalvarijų g.

UAB TVS Grupė

Įkelkite nuotrauką

UAB "TVS Grupė" teikia kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Įmonė atlieka pilną buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų įvedimo iki finansinės atskaitomybės ataskaitų, konsultuoja mokesčių klausimais, ruošia įvairią dokumentaciją, prisiimame visą atsakomybę už savo darbo rezultatus. Esant kliento pageidavimui, tvarkome Jūsų įmonės apskaitą, Jūsų įmonės ofise, arba savo ofise Vilniuje.

Darbo laikas:

8.00-17.00

Telefonas:

+37064607339

Tinklalapis:

www.tvsgrupe.lt

Naudojasi

0

Rekomenduoja

0

Pasiūlyk tapti mėnesio įmone

0
3.00
Bendras įvertinimas
3.00

Kaina

3.00

Kokybė

3.00

Aptarnavimas

UAB TVS Grupė - įvertinimo palyginimas

Vilnius

#4 /526

Lietuva

#8 /981

1

vartotojų įvertinimai

Atsiliepimai

A
2017-07-27 12:30

Blogai

Jolanta Zarankienė - nesuvokiamo neatsakingumo žmogus. Pridarė klaidų ir pasislėpė. Beveik 2 mėnesius nebuvo jokių paaiškinimų ir spendimų. Neatsiliepia telefonu, neatsako į laiškus, ignoruoja betkokius prašymus ištaisyti klaidas, ar bent paaiškinti, kodėl susidarė tokia situacija. Visiška nepagarba ir ir atviras tyčiojimasis bendraujant su klientu. Viena blogiausių patirčių per visą veiklos laikotarpį. NIEKAM NEREKOMENDUOJU!

0
0
Ačiū!!
Įvertinimai Jūsų svetainėje
Nukopijuokite ir įdėkite kodą savo svetainės puslapiuose
Nuotraukos
Atnaujinkite įmonės informaciją nemokamai
Ar tai Jūsų įmonė?
Kad galėtumėte naudotis visomis svetainės funkcijomis, turite sutikti su slapukų naudojimu. Slapukai bus naudojami statistikai vesti, marketingo tikslams, įsiminti jūsų nustatymus svetainėje.Sutinku Skaityti daugiau